Feeds:
Ziņas
Komentāri

Lejupielādēt: Prāta Vētra – Ja tikai uz mani tu paskatītos

Interenetā ir parādījies jaunais Prāta Vētras singls – Ja tikai uz mani tu paskatītos.

Gustavo ir teicis – “Šajā dziesmā es no prātiniekiem gribēju izspiest maksimāli daudz enerģijas, pat vairāk, nekā prasītos. Un tas izdevās”.

Savukārt Kaupera kungs bilst – “Manuprāt, labākā roka dziesma, ko līdz šim esam radījuši. Un cik paradoksāli, ka esam to izdarījuši kopā ar hip-hopa censoni Gustavo. Dziesma ir izmisīgs iemīlējušamies cilvēka dvēseles kliedziens – tik netverami liels kā visums un tik konkrēts kā asara. ‘Ja tikai uz mani tu paskatītos‘ tika sarakstīta 2007.gada vasarā Mellužos dažs nedēļas pirms PV uzstāšanās Siguldas 800 gadu pasākumā“.

Lejupielādēt: Prāta Vētra – Ja tikai uz mani tu paskatītos

(Avots šai visai informācijai delfi.lv)

Advertisements

14 Atbildes

  1. sUpeRīīgs. dievinu Prāta Vētru 😉 :*


  2. Kaa komeeta sadegshu kosmosaa briivi, ja nedabuushu sho dziesmu!:);):D


  3. Cien. Pratinieki, kritika ir dala no procesa un rezultata, tas piederas pie kartibas, no tas nav jabaidas, varbut velak nonaksat pie secinajumiem kas jusu radoso ledlauzi tikai pastiprinas ar papildus arsenalu. Singls – Ja tikai uz mani tu paskatitos – kapitals roka gablas, ekselents aranzejums un masterings, powerfull gabals ar arkartigi aktualu un specigu tekstu, tai pasa laiak vienkars un sagremojams jebkuram individam. Stereotipisms ir nevieta – pastaves tas kas mainisies. Aziotaza ap jauno albumu ir savilkusi tadu negaisu ap Jums cien.Pratinieki, ka tas liks par Jums (es ticu ) dzirdet aiz musu robezam, un ticu ka sis ir jauns potencials iekarot rietumu tirgu (ari austrumu). Izdodat so dziesmu anglu val.un iepludinat starptautiskajos udenos un Jus redzesiet, kas notiks talak. Musu Ltatvju publika ir pieradusi musu vietejo grupu standarta skanejumam, kas diemzel nav pietiekosi profesionals…atsaucoties uz Jusu albuma nosaukumu – tur tiesam ir kaukt kam jabut. Robezas ir zudusas un iespejas ir pie jusu kajam!!! milijons par uzdrikstesanos un Gustavo izcils diplomdarbs, malaci, ta ir jauna elpa, Jus skanat ka eiropas roka zvaigznes! Respect! Ar cienu, Ivo.


  4. nevaru -tik ideāla dziesma -mm**


  5. Ļoti laba dziesma. 🙂


  6. smuka dziesma ar lieliskiem vārdiem, lipīgs piedziedājums…:)


  7. Man Prāta Vētra nepatīk, bet atšķirībā no citiem kaucējiem tai ir savdabīgs stilsComments RSS

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: